Gospodarstwo Agroturystyczne U AN...

/ Pławno, woj. zachodnio-pomorskie
Witam Państwa w GOSPODARSTWIE AGROTURYSTYCZNYM „U ANDZI„ w Pławnie gm. Czaplinek na Pojezierzu Drawskim.
Nasze miejsce wypoczynku położone jest w otulinie DRAWSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO, objęte ochroną przyrody NATURA 2000.
Mamy do wynajęcia przyczepy kempingowe 2-3 osobowe oraz większe 4-5 osobowe. Posiadające światło, gaz, wodę, z pełnym wyposażeniem w naczynia, pościel. Teren wypoczynku w całości ogrodzony, możliwość bezpiecznego parkowania aut obok przyczep. Istnieje możliwość przyjazdu z własną przyczepą, namiotem. Jednocześnie możemy, przyjąć 16-18 osób. Do dyspozycji jest boisko do siatkówki, ognisko z ławeczkami, grill, piaskownica oraz huśtawka dla dzieci, sanitariaty
z bieżącą wodą (są również prysznice z ciepłą wodą).W promieniu 500 m są aż cztery przepiękne jeziora z 1 kl. czystości wód, są to jez. Lobelliowe. jez. Krzemno ,Krzemienko Ciemniak oraz jez.Kaleńsko 1,5 km.Na jez.Krzemno i Kaleńskie organizowane ,są Mistrzostwa Polski płetwonurków.a uczestnicy tych zawodów mają bazę noclegową w zasięgu ręki.Po wyczerpującym wysiłku mają gdzie,odpocząć w spokoju i wysuszyć sprzęt.Zapraszam lubiących Podwodny Świat do odwiedzenia naszego miejsca.WARTO.
Nasza okolica to lasy, jeziora z dala od dużych miast, głównych dróg miejscowość leży przy trasie 177 pomiędzy Czaplinkiem a Mirosławcem, nasze lasy to bogactwo jagód i grzybów.

CO WARTO ZOBACZYĆ?
Żeby się nie nudzić, można zwiedzać nasza okolice polecam odwiedzenie Starego Drawska, gdzie znajdują się ruiny zamku Templariuszy, na którym odbywają się turnieje rycerskie.
Niedaleko jest miasteczko Borne Sulinowo (dawna jednostka radziecka), gdzie wraz z przewodnikiem można zwiedzać pozostałe po wojskowe bunkry.
Jest także pomnik JANA PAWŁA II nad jez. Drawskim skąd wyruszał na spływy kajakowe rzeką Drawą warto pochylić przed NIM głowę. Okolica słynie z cudownego Miodu Drahimskiego, Osady Garncarskiej w Sikorach, Spycznej Góry z wieżą widokową, Wyspy Bielawy. Wiele by trzeba wymieniać, aby nie pominąć nikogo więc najlepiej zobaczyć to na własne oczy i wracać tu co rok, bo jest co zwiedzać.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY - DO ZOBACZENIA
Cena:
30 - 35 PLN os./dobę
Adres:
Pławno, ul. Pławno 14
Województwo:
zachodnio-pomorskie
Region:
Pojezierze Drawskie
Lokalizacja:
nad jeziorem
Strona:
---
Telefon:
781 996 921
od 250
PLN/noc

Inne obiekty w okolicy

Sarbinowo
od 100 PLN
Ustronie Morskie
od 35 PLN
Rusinowo
od 25 PLN
Jarosławiec
od 25 PLN
Mrzeżyno
od 40 PLN

Baza obiektów noclegowych
Obsługa klienta