Ośrodek Wypoczynkowy SUS w Rybitw...

/ Pisz, woj. warmińsko-mazurskie
Ośrodek Wypoczynkowy SUS położony jest na skarpie nad jeziorem Roś, 8 km od Piszu- w sercu Pojezierza Mazurskiego i Puszczy Piskiej.
Ośrodek składa się z 26 drewnianych, 4-osobowych domków typu „MAZUR” (104 miejsca), wewnątrz domków znajduje się pokój dzienny, dwie sypialnie i łazienka z pełnym węzłem sanitarnym oraz 8 segmentów 3-osobowych typu „DWOREK” (24 miejsc), składających się z dwóch pokoi z łazienką - wszystkie domki ogrzewane są piecami akumulacyjnymi. Domki czynne są sezonowo od maja do października.

Ośrodek posiada budynek całoroczny „NOWY MAZUR” (23 miejsca). W budynku „NOWY MAZUR” mieści się 15 pokoi 1-, 2- i 3-osobowych z łazienkami oraz sala konferencyjna. Budynek posiada centralne ogrzewanie i jest czynny przez cały rok.
Wyposażenie domków i pokoi to: telewizor, zastawa stołowa i czajnik elektryczny, w domkach znajdują się dodatkowo lodówki.
Na terenie Ośrodka mieści się: stołówka, kawiarnia, świetlica, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, duże pole namiotowe, parking.

Podczas turnusów wczasowych organizujemy bezpłatnie:
- Ognisko z kiełbaskami i piwem
- Konkursy i turnieje sportowe dla dzieci
- Wieczorki taneczne przy muzyce mechanicznej
Ośrodek w sezonie letnim tj. od maja do października może jednorazowo przyjąć 151 osób, natomiast w sezonie jesienno-zimowym 23 osoby.
Cena:
34 - 52 PLN os./dobę
Adres:
Pisz, ul. Rybitwy
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Region:
Warmia i Mazury
Lokalizacja:
nad jeziorem
Strona:
---
Telefon:
(87) 423-47-88, 502-201-855
od 250
PLN/noc

Inne obiekty w okolicy

Frombork
od 45 PLN
Orzyny
od 240 PLN
Kajkowo
od 35 PLN
Czukty
od 110 PLN
Olsztyn
od 50 PLN

Baza obiektów noclegowych
Obsługa klienta